Naprawa Telefonów iPhone

Naprawa Telefonów iPhone

Urządzenia Apple iPhone jak każde inne ulegają awarii. Uznawane za najlepsze smartfony mimo eleganckiego wyglądu i niepowtarzalnego minimalistycznego designu psują się jak każde inne. Użytkownicy telefonów dość często skarżą się na niewłaściwie działanie systemu operacyjnego lub problemy z ładowaniem telefonu.

Najczęściej występujące awarie telefonów iPhone:

  • awaria gniazda ładowania – ładowarka nie ładuje baterii
  • zbita szybka – wylany ekran wyświetlacza
  • bateria nie ładuje się – zużyta bateria fabryczna
  • utrata danych wewnętrznych – telefon nie uruchamia się, awaria systemu
  • spowolnienie działania systemu – przeciążenie systemu operacyjnego
  • zalany telefon – utrata danych po zalaniu, telefon nie włącza się

naprawa telefonów iPhone Warszawa, naprawa iphone warszawa, serwis iphone warszawa, serwis telefonów iphone

Serwis Telefonów iPhone Warszawa

Profesjonalny serwis telefonów iPhone i innych urządzeń Apple zajmuje się naprawą każdego modelu telefonu iPhone. Na cenę naprawy nie wpływa przyczyna (wina) uszkodzenia. Będąc pogwarancyjnym serwisem iPhone w Warszawie nie jesteśmy zobowiązani przez Apple to przestrzegania sztywnych procedur przyjmowania telefonu do naprawy dzięki czemu działając na własną rękę i polegając na własnym doświadczeniu możemy naprawić każdy telefon i podejmować działania, których nie może podjąć autoryzowany serwis zachowują przy tym dużo niższe ceny napraw.

Tutaj znajdziesz kompleksowy serwis apple w warszawie

Naprawa Apple iPhone Warszawa

Naprawy wszystkich urządzeń Apple, iPhone, iMac, Macbook, Ipad przeprowadzamy w serwisie na poczekaniu lub w ciągu kilku dni. Najczęściej występujące awarie jesteśmy w stanie usunąć od ręki, wymiana baterii lub aktualizacja oprogramowani anie powinna zająć zbyt wiele czasu. Wymiana szybki lub zwykłe nałożenie szkła hartowanego nie jest czasochłonne. Jednak przy poważniejszych i bardziej złożonych awariach na przykład po upadku telefonu musimy dokładniej sprawdzić wszystkie możliwe uszkodzenia mechaniczne i systemowe, które mogły wystąpić w tej sytuacji.  Serwis daje klientom 3 miesięczną gwarancję na naprawy w przypadku napraw po okresie gwarancyjnym od producenta. Oczywiście gwarantujemy również najwyższą jakość napraw w trakcie trwania takiej gwarancji.

 

 

NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA