Naprawa Telefonów LG

Naprawa Telefonów LG

Naprawy telefonów LG różnych modeli odbywa się w podobny sposób, bardzo podobna lub prawie taka sama budowa telefonu pomaga serwisantom szybko znaleźć usterkę i naprawić telefon, niektóre naprawy dokonujemy na miejscu bez konieczności pozostawiania telefonu w naszym serwisie.

Najczęstsze naprawy jakich dokonujemy na telefonach smartfonach LG: 

  • Wymiana uszkodzonego ekranu dotykowego
  • Naprawa po zalaniu telefonu
  • Odzyskiwanie danych z telefonu HTC
  • Wymiana zużytej baterii
  • Naprawa gniazda ładowania
  • instalacja i aktualizacja oprogramowania
  • przywracanie ustawień fabrycznych, tworzenie kopii zapasowej danych

naprawa telefonów lg, serwis lg warszawa, naprawa telefonów lg warszawa

Serwis Telefonów LG Warszawa

Telefony marki LG ulegają awariom właściwie tam samo często jak telefony innych producentów. Podobna budowa i zbliżone technologicznie podzespoły różnych telefonów ułatwia naprawę i pozwala szybciej zlokalizować wszystkie uszkodzone elementy telefonu. Awariom dość często ulegają gniazda ładowania, po podłączeniu do różnych ładowarek telefon nie ładuje się, bateria jest ciągle rozładowana, przyczyny mogą być dwie, bateria może być uszkodzona lub zużyta albo awarii uległo gniazdo ładowania, które zazwyczaj trzeba w całości wymienić. Telefony LG tak jak inne smartfony są oczywiście wyjątkowo narażone na uszkodzenia wyświetlacza, zarysowania ekranu, zbita szybka lub całkowite wylanie się ekranu to jedne z najczęstszych awarii spotykanych w naszym serwisie.

Naprawa Telefonów Warszawa

Zajrzy tutaj SERWIS LG WARSZAWA

 

Smartfony LG Naprawa

LG G2

LG G2 widnieje na rynku od 2013 roku. Kwalifikował się on do wysokiej półki cenowej. Jego najczęstsze usterki związane są z niską żywotnością baterii oraz z aparatem, który często się zacina i nie zapisuje nagrań.

LG G2 mini

LG G2 mini powstał w 2014 roku. Zaliczany był on do średniej półki cenowej. Jego przydomek „mini” wcale nie oznacza, że jest to słaby model, bowiem użytkownicy oceniają go jako całkiem udany smartfon. Niestety telefon jest wrażliwy na wysokie temperatury i zdarza mu się na przykład nie rozpoznawać karty pamięci. Co więcej, występują u niego także problemy z GPS oraz z niereagującym na dotyk ekranem.

LG G3

LG G3 widnieje na salonach od 2014 roku. Jego cena była całkiem wysoka. LG G3 był pierwszym smartfonem, który oferował rozdzielczość QHD. Niestety fakt ten odbił się na nim negatywnie, bowiem czas pracy na jednym ładowaniu znacząco się skrócił.
Do dodatkowych wad telefonu możemy zaliczyć zacinający się  ekran i dużą podatność na zabrudzenia oraz uszkodzenia.

LG G3 Szostał wyprodukowany w 2014 roku. Był on zaliczany do średniej półki cenowej, z uwagi na to iż był tańszą wersją swojego poprzednika LG G3. Problemy z nim związane dotyczą błędów w oprogramowaniu, które zauważalnie spowalniały działanie smartfona. Dodatkowo użytkownicy narzekają  na jego bardzo krótki czas pracy.

LG LEON G4

LG  Leon 4G widnieje na rynku od 2015 roku. Znajdował się on na niskiej półce cenowej.  Do głównych wad możemy zaliczyć błędy w oprogramowaniu, przegrzewanie się oraz zwolnioną pracę przy włączonym Wi-Fi.