Naprawa Telefonów MICROSOFT

Naprawa Telefonów Microsoft Warszawa

 

Telefony Microsoft – naprawy, awarie

Naprawiamy wszystkie modele smartfonów Microsoft i innych producentów bez względu na stan telefonu. Zapraszamy do pierwszego kontaktu i bezpłatnej diagnozy stanu telefonu w celu ustalenia punktu wyjściowego i przedstawienia koniecznych napraw.

Microsoft Lumia 535 DUal Sim

Microsoft Lumia 535 Dual Sim znajduje się na rynku od 2014 roku. Kwalifikował się on do niskiej półki cenowej. Do najczęstszych problemów występujących w smartfonie możemy zaliczyć awarie sygnału GPS, usterki digitizera, słabą jakość dźwięku oraz automatyczne resetowanie. Dodatkowo jego użytkownicy zaobserwowali, że w telefonie występują problemy z ekranem, który nieodpowiednio rozpoznaje punkty dotyku.

Microsoft Lumia 640 LTE

Microsoft Lumia 640LTE został wyprodukowany w 2015 roku. Jego cena była zaliczana do średniej, ale niższej półki. Model ten jest oceniany przez użytkowników jako dobry sprzęt, dostępny za niewielkie pieniądze. Najczęstsze awarie związane są z bardzo długim czasem ładowania, nagrzewaniem i zacinaniem się. Dodatkowo w smartfonach zaobserwowano, iż niektóre z nich potrafią samoczynnie się wyłączać.

 

 

 

NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA