Naprawa Telefonów SONY

Naprawa Telefonów SONY

Telefony SONY XPERIA dość często ulegają awariom. Dość delikatny wyświetlacz często może być narażony na zbicie, niewielkie uszkodzenie, zarysowanie lub wylanie całego ekrany. W naszym serwisie naprawa telefonów SONY XPERIA przebiega szybko i sprawnie, niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Najczęstsze awarie telefonów SONY z jaki się spotykamy to:

  • Zalanie telefonu
  • Utrata danych, SMSów, MMSów, kontaktów, zdjęć, brak kopii zapasowej
  • Zbita szybka wyświetlacza
  • zużyta bateria, brak ładowania
  • brak ładowania baterii, uszkodzone gniazdo ładowania
  • brak dźwięków telefonu, brak sygnału połączenia

naprawa telefonów sony xperia, naprawa telefonów warszawa, serwis sony warszawa

Serwis Sony XPERIA Warszawa

Kiedy autoryzowany serwis telefonów nie uwzględnił Twojej gwarancji lub okres gwarancyjny dobiegł końca warto pamiętać o pogwarancyjnych serwisach telefonów GSM, smartfonów, produktów Apple i innych telefonach komórkowych. Nasz serwis zajmuje się naprawami wszystkich modeli telefonów GSM bez względu na rodzaj i stopień uszkodzenia telefonu. Nie ma dla nas również znaczenia czy uszkodzenie nastąpiło z winy użytkownika czy producenta telefonu. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji 3 miesięcznej.

 

Tu znajdziesz Profesjonalny SERWIS SONY WARSZAWA

 

Naprawa Telefonów Sony XPERIA Warszawa

Profesjonalne przeprowadzenie napraw smartfonów marki Sony Xperia. Naprawa telefonu po zalaniu, odzyskiwanie danych z telefonu czy zwyczajna wymiana zużytej baterii to dla nas codzienność. Dzięki długiej pracy nad różnymi modelami telefonów nasi serwisanci po latach nie popełniają błędów, które mogłyby przyczynić się do podniesienia kosztów napraw. Przeprowadzając wstępną diagnozę uszkodzonego telefonu każdy klient jest telefonicznie lub osobiście informowany o stanie telefonu, uszkodzonych elementach i o całkowitych kosztach naprawy. Diagnoza jest bezpłatna, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Niektóre uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić na miejscu jak na przykład wymiana zbitej szybki, naprawa przycisku czy wymiana baterii, jednak w przypadku bardziej zaawansowanej awarii lub uszkodzeniu kilku podzespołów naprawa może potrwać trochę dłużej. Po przeprowadzonej naprawie telefon jest testowany na wypadek wystąpienia niepożądanych nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu. Sprawdzamy dodatkowo kamerę, aparat, przyciski, gniazdo ładowania i wszystkie inne elementy wrażliwe na uszkodzenia.

Naprawa Telefonów Warszawa