SERWIS APPLE

Serwis Apple Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym serwisem napraw urządzeń Apple

iPhone, iMac, Macbook i iPad.

Podejmujemy każde zlecenie naprawy telefonu po uszkodzeniu. Niektóre naprawy jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu przy czasie oczekiwania ok 30 minut bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie na dłużej niż 1 dzień. Będąc pogwarancyjnym serwisem Apple zapewniamy naszym klientom 3 miesięczną gwarancję po naprawie na nasze usługi.

SERWIS IPHONE WARSZAWA
                                      SERWIS IPHONE WARSZAWA 

SERWIS IPAD WARSZAWA, serwis iphone warszawa

        SERWIS IPAD WARSZAWA

SERWIS MACBOOK WARSZAWA, serwis apple warszawa
                                         SERWIS MACBOOK WARSZAWA
SERWIS IMAC WARSZAWA
                                      SERWIS IMAC WARSZAWA

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa

 

Apple Serwis Warszawa – naprawy

Zajmujemy się naprawą wszystkich urządzeń producenta Apple od najnowszych do najstarszych modeli iPhone, iPad, Macbook, iPod, iMac. Urządzenia Apple odznaczają się najwyższą jakością podzespołów, wykonania obudowy oraz wydajnością i płynnością obrazu. Apple postanowiło trzymać się swojej strategii i zostało to docenione. Minimalistyczny styl, wyjątkowy design i nadaje charakteru i wyróżnia się na tle innych marek telefonów.  Występujące awarie w różnych modelach urządzeń nie różnią się znacznie od innych awarii, funkcjonowanie wewnętrznego układu jest takie same, można stwierdzić, że urządzenia Apple mają dłuższą żywotność, ale za to nieuniknione naprawy są dużo bardziej kosztowne. Nasz portfel z pewnością odczuje naprawę matrycy w macbooku czy wymianę ekranu w iPhone. Niektóre naprawy mogą przewyższyć wartość urządzenia jednak dla niektórych wartość sentymentalna jest cenniejsza.

Serwis Produktów Apple Warszawa

Pogwarancyjny serwis produktów Apple gwarantuje 3 miesięczny okres bezawaryjności na piśmie po naszych naprawach. Oczywiście spodziewamy się dłuższej bezawaryjności ponieważ po przeprowadzeniu naprawy we właściwy sposób awaria nie powinna już nigdy wystąpić. Firma Apple wraz z wypuszczeniem najnowszego modelu iPhone opracowała wyświetlacz Super Retina telefonu iPhone X tak. Naszym zdaniem jest to najlepszy wyświetlacz OLED dostępny kiedykolwiek w smartfonie Apple oraz smartfonach innych producentów. Oferuje on najwyższą dokładność odwzorowania kolorów w branży. Wyświetlacz Super Retina o rozdzielczości 5,8 cala cechują niewiarygodny kontrast 1 000 000 do 1, wysoka jasność oraz szeroka gama kolorów zgodna ze standardem kinowym, co daje najlepsze z możliwych wrażenia wizualne. W połączeniu z doskonałym zarządzeniem kolorami gwarantuje to dokładną kalibrację kolorystyki w każdej chwili, a tym samym optymalną jakość obrazu.

Serwis Apple Warszawa – naprawa smartfonów

 

 

NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA