SERWIS IPHONE

serwis iphone warszawa

Jeżeli Twój iPhone uległ jednej z wymienionych awarii zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu:

  • zbita szybka wyświetlacza

  • uszkodzenie gniazda ładowania

  • bateria się zużyła

  • telefon nie włącza się

  • telefon został zalany

  • chcesz odzyskać dane z telefonu

  • nie działa ekran dotykowy

  • nie działa przycisk HOME

 

iphone uszkodzony, serwis iphone warszawa

Czyszczenie po zalaniu iPhone            4/4                100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone            5/5s/5c        100 zł
Czyszczenie po zalaniu Phone             6                     100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone           6 Plus 5,5    100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone           6s 4,7            100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone           8                      kontakt
Czyszczenie po zalaniu iPhone           8 Plus            kontakt
Czyszczenie po zalaniu iPhone          X                      kontakt

Naprawa iPhone Warszawa – Serwis iPhone Warszawa

Uszkodzenie gniazda Lightning – naprawa gniazda ładowania iPhone

Uszkodzenie gniazda Lightning to jedna z usterek, na które posiadacze iPhone’ów skarżą się najczęściej. Podpowiadamy, co zrobić, gdy ten problem dotknie właśnie ciebie.

Urządzenia Apple jak każde inne są wyjątkowo często narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, otłuczenia, przetarcia czy innego rodzaju obicia. Wciąż jesteś w ruchu. Stale poruszasz się między pracą, domem, klubem fitness i znajomymi lub po prostu Twoja praca to nie typowe siedzenie za biurkiem 8 godzin. Zawsze masz przy sobie swój telefon, zazwyczaj jest potrzebny właściwie w każdej sytuacji. Towarzyszy ci Twój niezawodny iPhone, który przecież potrzebuje prądu. Ładowanie baterii w ciągłym biegu nie jest łatwe, zwłaszcza jeżeli nie chcesz co chwile o tym myśleć, ponieważ ręce zajęte czymś innym,  ale jakoś sobie z nim radzisz, podłączając go do różnych gniazdek, komputera, a jeśli żadnego z nich nie ma w pobliżu – do powerbanku. Różne napięcia, ciągłe podłączanie i odłączanie, a także wszelkiego rodzaju drobinki sprawiają jednak, że po pewnym czasie gniazdo twojego iPhone odmawia posłuszeństwa i ulega awarii, jest to bardzo częsta awaria wielu telefonów i urządzeń z tym samym gniazdem ładowania, nie tylko ze względu na nieprzystosowanie tego miejsca do częstego ładowania, ale też ze względu na złe użytkowanie urządzenia. Niektóre osoby starają się na siłę wciskać końcówkę ładowarki, która nie pasuje do tego modelu telefonu lub starając się poprawić kabel jeszcze bardziej pogarszają sytuację.

Serwis iPhone Warszawa

Czasami jednak w serwisie okazuje się, że niekoniecznie przyczyna tkwi tam gdzie wszyscy podejrzewali. Należy sobie zadać pytanie: Czy to na pewno gniazdo?
Warto jednak pamiętać, że za problemy z ładowaniem i komunikacją na linii iPhone-komputer nie zawsze odpowiada usterka gniazda. Przyczyn może być wiele jednak wszystkie są nam znane z doświadczenia podczas napraw innych telefonów i po kilku latach serwisowania urządzeń Apple iPhone wiemy czego się spodziewać i gdzie w razie kryzysu szukać możliwości wystąpienia awarii.  Zdarza się bowiem, że problem leży po stronie zniszczonego kabla lub kostki do ładowania. By upewnić się, że przyczyna rzeczywiście tkwi w uszkodzonym gnieździe, podłącz go do innego zestawu ładującego, przetestuj kilka gniazdek elektrycznych i skomunikuj z komputerem. Jeśli problem nie zniknie, oznacza to, że gniazdo wymaga wymiany, w związku z czym mamy dla ciebie dwie wiadomości – dobrą i złą.

Naprawa uszkodzonego iPhone’a

Naprawa gniazda ładowania nie jest tak prosta jak wymiana baterii w telefonie, wymaga poświęcenia trochę więcej czasu, specjalistycznego sprzętu, dużo dokładności i skrupulatności w działaniu oraz ostrożności ze strony serwisanta, aby nie uszkodzić przy okazji naprawy innych podzespołów urządzenia. Zajrzyj tutaj NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA  i zobacz jakie telefony jeszcze jesteśmy w stanie naprawić. Zapoznaj się z najczęściej występującymi awariami telefonów różnych producentów, czego się spodziewać po zakupie nowego telefonu, po jakim czasie od zakupu można podejrzewać zużycia niektórych elementów budowy telefonu oraz, co obejmuje gwarancja producenta.

Profesjonalny Serwis iPhone w Warszawie

Profesjonalnych serwisów urządzeń Apple w Warszawie jest bardzo dużo, jednak tych których można zaufać i powierzyć swój sprzęt jest tylko kilka. Nam zaufało już bardzo dużo klientów, dajemy gwarancję na nasze naprawy, co skutkuje tym, że większość z nich w razie potrzeby wraca do nas z kolejną sprawą dotyczącą ich iPhone’ów.

Zobacz tutaj SERWIS APPLE również dla innych urządzeń tego producenta np IMAC, MACBOOK lub IPAD.