SERWIS MICROSOFT

Serwis Microsoft Warszawa

Jakiś czas temu dostaliśmy oficjalna informację od firmy Microsoft, że obsługę użytkowników smartfonów Lumia  z mobilnymi okienkami i feature phone’ów Microsoftu oraz naprawy gwarancyjne uszkodzonych urządzeń będzie od teraz prowadziła firma B2X. Microsoft powoli wycofuje się z rynku po nieudanym wejściu i przejęciu Nokii. Od kiedy  system operacyjny Windows Phone przestał być obsługiwany i serwisowany przez Microsoft odnotowaliśmy znaczny wzrost ilości klientów z problemami z oprogramowaniem i innymi usterkami telefonów tego producenta.

Co najczęściej psuje się w telefonach firmy MICROSOFT?

  • telefon nagrzewa się bez powodu
  • pęknięty ekran wylał się
  • system często działa niestabilnie
  • oprogramowanie nie chce się zaktualizować
  • telefon często się sam resetuje, wyłącza się bez powodu
  • czas pracy telefonu skraca się bardzo szybko
  • bateria nie chce się ładować, ładowarka nie ładuje
  • lakier na obudowie szybko się zdziera
  • Po ponad roku użytkowania, smartfon zaczyna działać znacznie wolniej i często się resetuje

Naprawa Telefonów Microsoft

Te awarie oraz wiele innych występujących zarówno w smartfonach Microsoft jak i innych telefonach komórkowych pozostałych znanych producentów występują w różnym czasie od zakupu nowego telefonu.

 

Zobacz też -> NAPRAWA TABLETÓW

Zobacz też -> NAPRAWA TELEFONÓW SAMSUNG

 

Serwis Telefonów Microsoft Warszawa

serwis microsoft, naprawa telefonów microsoft, naprawa telefonów microsoft warszawa,

Naprawa Telefonów Microsoft Warszawa

Firma Microsoft zakończyła sprzedaż smartfonów LUMIA. Oferta telefonów Microsoft jest dość ograniczona, mały wybór telefonów dotykowych nie zachęca klientów do zakupu sprzętu tego producenta. Wejście tej firmy na rynek telefonów GSM od początku było zaskoczeniem ze względu na duża konkurencję, która działa dużo prężniej oferując dużo wiecej modeli smartfonów. Z pewnością Microsoft nie przerywa swoich prac nad platformą Redstone 2 – dużą aktualizacją mobilnej wersji Windows 10. Oczywiście pozostaje jeszcze Surface Phone – projekt, który zdaniem niektórych już jakiś czas temu wieścił zakończenie przygody Microsoftu z telefonami Lumia. Telefony Microsoft LUMIA dopadają podobne usterki co inne telefony z tej samej półki cenowej. Często pękają ekrany ze względu na mechaniczne uszkodzenie oraz co jakiś czas konieczna jest reinstalacja systemu, ewentualnie odzyskiwanie danych po innej awarii lub zalaniu, czyszczenie telefonu lub wymiana szybko zużywającej się baterii.

 

 

 

 

 

 

Serwis Microsoft