SERWIS NOKIA

Serwis NOKIA Warszawa

Dotykowe telefony marki NOKIA, Nokia Lumia i inne cechują się charakterystyczny, designem i stosunkowo mniejszymi rozmiarami niż inne telefony. Jak wiemy, nie jest to już żadną tajemnicą, że złote czasu Nokii Lumii już dawno minęły to Nokia wciąż jest dobra w użytkowaniu i można z niej korzystać długo na „jednej baterii bez konieczności ładowania telefonu. Jednak starsze wersje telefonu nie nadążyły za nowocześniejszymi samsungami czy iphonami i awarie zdarzają się dość często. Starsze modele telefonów mogą nie być kompatybilne z nowszymi aplikacjami i może również dać o sobie znać brak najnowszych aktualizacji. Użytkownicy telefonów Nokia skarżą się najczęściej na przegrzewanie się telefonu podczas grania lub dłuższych rozmów, co było też zauważalne w starszych telefonach, nawet nie dotykowych.  Dość często zdarza się też gubienie zasięgu telefonu co nie zawsze może zależeć wyłącznie od aparatu, ale też o sieci, w której jesteśmy zarejestrowani.

Najczęstsze naprawy wykonywane na smartfonach i telefonach NOKIA:

Naprawa Telefonów Nokia Warszawa

To co najczęściej może denerwować i świadczyć o awaryjności tych telefonów to fakt, że telefony Nokia mogą często wyłączać się bez powodu, utrudniając normalne codziennie użytkowanie. Często spotykanym problemem są też usterki występujące po aktualizacji Windowsa 10, zauważono, że system może nieco spowolnić i szwankować, nie działa płynnie i ma pewne problemu z nowymi plikami. Telefony czasami się zacinają, nie działają tak płynnie jakbyśmy tego chcieli. To co wyróżnia telefony Nokia Lumia pod negatywnym kątem to oczywiście długi czas ładowania, telefony ładują się bardzo długo, nie współmiernie do późniejszego możliwego maksymalnego czasu pracy bez ładowania.

Naprawa Smartfonów Warszawa

Słyszeliśmy też opinie i sami również spotkaliśmy się z problemem aparatu fotograficznego w telefonie.  Po kilku miesiącach użytkowania, migawka aparatu zaczyna działać bardzo wolno – zrobienie zdjęcia trwa nawet kilka sekund, co może być bardzo uciążliwe na wakacjach jeżeli nie jesteśmy dodatkowo wyposażeni w zwykły aparat cyfrowy i aparat w telefonie jest naszą jedyną nadzieja.  Niektóre osoby zgłaszały też, że smartfon samoczynnie wyłącza się nawet przy wysokim stanie naładowania baterii.

Serwis Nokia – Serwis GSM Warszawa

naprawa telefonów nokia warszawa, serwis telefonów warszawa, serwis nokia warszawa

Serwis Telefonów NOKIA Warszawa

Naprawa NOKIA Warszawa

Bardzo częstym przypadkiem są uszkodzone telefony NOKIA. Stare modele NOKIA są dużo bardziej trwałe od nowych. Zaobserwowaliśmy to już dawno temu i takie są też opinie naszych klientów. Jeżeli dochodzi do naprawy telefonu NOKIA starego typu to zazwyczaj jest to wymiana zniszczonej obudowy od codziennego użytku, ocierania się telefonu o inne przedmioty w kieszeni np metalowe klucze, wyświetlacze zazwyczaj wytrzymują różne sytuacje i nie pękają jednak sa porysowane i niskim kosztem mozna je wymienić na nowe.  Telefony NOKIA w swojej historii jako jedne z pierwszych nauczyly ludzi korzystania z telefonów komórkowych. Smartfony NOKIA i NOKIA LUMIA sa równiez dobre jednak stały się już troche mniej konkurencyjne w porównaniu do najnowszych modeli Samsunga Galaxy, Sony XPERIA czy Apple iPhone.

 

 

 

Serwis NOKIA

serwis nokia warszawa, naprawa telefonów warszawa