WYMIANA BATERII

serwis samsung warszawaJeżeli:

  • bateria nie ładuje się
  • bateria jest ciągle rozładowana lub wskazuje 1%
  • ładowarka ładuje baterię zbyt długo
  • telefon nie chce się uruchomić
  • telefon, będąc wyłączony, po rozładowaniu nie ładuje się
  • kupiłeś używaną baterię

Konieczna będzie wymiana baterii Twojego telefonu na nową lub WYMIANA GNIAZDA ŁADOWANIA TELEFONU.

wymiana baterii samsung
wymiana baterii samsung

Wymiana zużytej baterii Samsung

Gdy zbagatelizujemy konieczność wymiany baterii, to musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli zabierać ze sobą ładowarkę lub niezwykle modny  w tych czasie power bank. Cała sytuacja będzie się wiązała niestety z tym, iż nie będziemy mogli polegać na naszym telefonie, ponieważ nigdy nie będziemy wiedzieli, czy przypadkiem nasze urządzenie nie wyłączy się w najbardziej niespodziewanym i nieodpowiednim dla nas momencie.

Zużyta bateria w telefonie – bateria nie ładuje się

Należy pamiętać o tym, że mocno zużyta bateria może spowodować szkody w smartfonie, do których na przykład należy pęknięcie ekranu i obudowy telefonu. Naprawa takiej usterki wiąże się niestety ze sporymi kosztami.

W sytuacji gdy korzystamy z telefonu niezwykle często i intensywnie, wówczas powinniśmy wymieniać baterię co 2 lata. Usługa ta jest dla nas bardzo prosta, jeśli posiadamy telefon z wymienną baterią. Natomiast jeżeli smartfon ma niewymienny akumulator, to musimy powierzyć to zadanie specjalistycznemu serwisowi. Powinniśmy przyzwyczaić się do tego, iż baterie naszych urządzeń są częściami zużywającymi się i wymagają one cyklicznej wymiany, którą gwarantują nam wykwalifikowane serwisy naprawy telefonów.

Serwis Samsung Warszawa – wymiana baterii

 

 

 

 

NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA