ZALANY TELEFON

serwis samsung warszawaJak uratować zalany telefon Samsung?

  • nie susz telefonu na grzejniku
  • nie próbuj na siłę włączyć telefonu, może to doprowadzić do kolejnych uszkodzeń i zwarcia
  • nie wkładaj telefonu do ryżu
  • nie podłączaj telefonu do ładowarki (woda + prąd mogą uszkodzić telefon nieodwracalnie)
  • nie staraj się naprawić telefonu na własną rękę, jak najszybciej odnieś telefon do serwisu, im szybciej tym lepiej dla telefonu

Często konieczne jest również odzyskiwanie danych z telefonu ->

Zalany telefon – Naprawa po zalaniu

Naprawa po zalaniu może przysporzyć sporo problemu w zależności od tego jak rozległe jest zalanie, ile podzespołów objęło i czy doszło do zwarcia układu. Częstym problemem po zalaniu telefonu jest nieświadomość użytkownika, który później próbuje podłączyć telefon do ładowarki myśląc, że po prostu się rozładował. Nieświadomie dobijamy swój telefon powtórnie. Przynosząc telefon Samsung do naprawy należy przekazać serwisantowi jak najwięcej informacji o tym kiedy doszło do zalaniu telefonu, czy był włączony czy wyłączony i ktoś próbował go podłączyć do ładowarki.

zalany telefon, telefon po zalaniu, naprawa telefonów warszawa

Profesjonalny Serwis Samsung Warszawa

Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli telefonów i smartfonów Samsung. Żaden model nie stanowi dla nas problemu, spotkaliśmy się z różnymi, nawet niecodziennymi awariami telefonów i z sukcesem udało nam się uratować własność naszych klientów. Dało nam to kolejne doświadczenie, które z pewnością przyda się przy analizowaniu przyszłych awarii nowszych modeli telefonów Samsung. Serwis daje gwarancje na dokonane naprawy, dla naszych klientów staramy się zapewnić jak najwyższa jakość usług i gwarantujemy, że nawet po 3 miesiącach telefon będzie sprawny na miarę swojego ogólnego stanu technicznego i zużycia urządzenia i jego podzespołów.

Zalany telefon Samsung

Niestety gwarancja producenta nie obejmuje zalania telefonu. Tak samo jak nie obejmuje żadnych innych uszkodzeń mechanicznych, które wynikły z winy użytkownika, a nie z błędu fabrycznego firmy Samsung lub zbyt wczesnego zużycia się niektórych podzespołów urządzenia. Dlatego warto udać się do profesjonalnego serwisu telefonów Samsung ze względu na niższe koszty naprawy i firmową gwarancję na naprawę. Niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać od reki na poczekaniu jednak bardziej zaawansowane awarie wymagają więcej czasu i dokładniejszego kilkukrotnego sprawdzenia telefonu.

Zalany Samsung – odzyskiwanie danych

 

naprawa telefonu po zalaniu, naprawa telefonów warszawa, odzyskiwanie danych po zalaniu

Naprawa telefonu po zalaniu 

Zalany telefon Samsung to bardzo częsty widok w naszym serwisie. Naprawa po zalaniu jest trudną naprawą na każdym telefonie. W zależności od stopnia zalania i długości przebywania w wodzie uszkodzeniu mogły ulec różne podzespoły telefonu. Jeżeli zalanie nie było długie lub telefon jedynie zamoczył się na deszczu jest szansa, że nie zostały uszkodzone żadne elementy elektroniczne i telefon będzie działał prawidłowo bez utraty danych z telefonu.

 

 

Serwis Samsung Galaxy Warszawa