SERWIS SONY

Serwis Sony Warszawa

Telefony Smartfony Sony XPERIA ulegają przeróżnym awariom również w 2 letnim okresie gwarancyjnym nie zawsze z winy klienta. W przypadku uszkodzenia z winy klienta usterka nie objęta gwarancją producenta może być naprawiona w naszym serwisie. W przypadku naprawy odpłatnej  serwis diagnozuje usterkę, szacuje koszty naprawy i informuje o nich Klienta.

Najczęstsze naprawy i awarie smartfonów SONY XPERIA:

Zbita szybka – WYMIANA EKRANU DOTYKOWEGO ->

Zalany telefon – NAPRAWA PO ZALANIU ->

Zużycie baterii – WYMIANA BATERII ->

Awaria systemu – ODZYSKIWANIE DANYCH Z TELEFONU ->

Telefon nie ładuje się – NAPRAWA GNIAZDA ŁADOWANIA ->

serwis sony warszawa, serwis sony xperia warszawa, naprawa telefonów sony warszawa

Naprawa Telefonów Sony Warszawa

Naprawa telefonów SONY różnych modeli z różnych roczników produkcji nie stanowią dla naszych serwisantów większego problemu ze względu na ogromne doświadczenie w branży. Naprawa telefonów GSM i innych jest tym czym zajmujemy się od wielu lat i z powodzeniem możemy pochwalić się dobrą opinią wśród naszych klientów. Xperia Z5 działa pod kontrolą Snapdragona 810 – mobilnego procesora okrytego złą sławą z uwagi na jego przegrzewanie się. Problem nie ominął także Z5. Telefon SonY XPERIA bardzo nagrzewa się nawet podczas przeglądania stron czy używania Snapchata i innych aplikacji internetowych, które zazwyczaj są używane codziennie.

Serwis SONY XPERIA Warszawa

Zauważyliśmy, że eleganckie srebrne wstawki w niektórych modelach Sony XPERIA mają tendencję do odpadania od obudowy telefonu, nie jest to odosobniony przypadek, spotykamy się z takimi niewielkimi uszkodzenia dość często w przypadku telefonów tego producenta. Zgłaszany jest również problem z łączeniem z wejściem mini jack i podłączeniem ładowarki. Gniazdo ładowania może ulec usterce po dłuższym czasie użytkowania, przez niewłaściwie eksploatowanie, zbyt mocne wpychanie końcówki ładowarki w gniazdo ładowania lub próby ładowania innymi ładowarkami nie przeznaczonymi do tego modelu telefonu.

Serwis Sony Xperia Warszawa – Serwis GSM Warszawa

Serwis mieści się w Warszawie przy ul. Solec 103. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszego serwisu.

Awarie Sony Xperia

Częste awarie i problemy z funkcjonowaniem oprogramowania w telefonach SONY XPERIA mogą być również wynikiem aktualizacji dodatkowych aplikacji lub nawet tradycyjnie najczęściej używanej aplikacji Facebook’a, która w przypadku starszych telefonów może bardzo spowolnić działanie całego systemu. Najlepszym sposobem byłoby odinstalowanie aplikacji Facebooka i zmiana jest zauważalna od razu jednak nie jest to praktyczne rozwiązanie. Problem może również rozwiązać zainstalowanie poprzedniej wersji, lżejszej i prostszej oraz wyłączenie automatycznych aktualizacji. Z praktycznego punktu widzenia oraz w miarę możliwości finansowych najlepszym rozwiązaniem jest zmiana telefonu na nowszy model.

Serwis Telefonów GSM Warszawa – Serwis Sony

Naprawiamy wszystkie modele telefonów i smartfonów SONY i SONY XPERIA. Zapraszamy do naszego serwisu w celu sprawdzenia telefonu, przetestowania podzespołów i postawieni adiagnozy w przypadku awarii telefonu.

 

Modele SONY i SONY XPERIA:

Sony Xperia XA2 Xperia XA2. Sony Xperia R1 Xperia R1. Sony Xperia R1 Plus Xperia R1 Plus. Sony Xperia R1 Plus Dual SIM Xperia R1 Plus Dual SIM. Sony Xperia R1 Dual SIM Xperia R1 Dual SIM.Sony Xperia XA1 Plus Dual Xperia XA1 Plus Dual. Sony Xperia XA1 Plus Xperia XA1 Plus. Sony Xperia XZ1, Xperia Z3 Tablet Compact · Sony Xperia Z3 Compact Xperia Z3 Compact · Sony Xperia E3 Xperia E3 · Sony Xperia Z3 Xperia Z3 · Sony Xperia M2 Aqua Xperia M2 Aqua · Sony Xperia C3 dual Xperia C3 dual · Sony Xperia C3 Xperia C3 · Sony Xperia Z2a Xperia Z2a · Sony Xperia T3 Xperia T3 · Sony Xperia T3 LTE, Sony Xperia XA1 Ultra Dual Sim (czarny), Sony Xperia XA1 DualSim (czarny), Sony Xperia L1 DualSim (biały), Sony Xperia XA1 Ultra Dual Sim (biały), model Sony Xperia Z3 Dual, który został wyposażony w dwa sloty na karty SIM, problem z odróżnieniemmodelu Z3 od Z2, tak jak mieli problem z odróżnieniem modelu Z2 od Z1 i Z1 od Z. Sony poinformowało, że modele Xperia T, Xperia TX oraz Xperia V nie otrzymają już aktualizacji systemu Android 4.4 KitKat. Sony Xperia Z3 i Z3 Compact. Obamodele zostały wyposażone w matrycę 1/2,3-cala CMOS Exmor™ RS o rozdzielczości 20,7-megapikseli.

 

 

 

 

Serwis SONY