SERWIS XIAOMI

Naprawa Telefonów XIAOMI Warszawa

Wyjątkowe w swoim designie telefonu marki XIAOMI mają oczywiście swoje wady tak samo jak inne smartfony dotykowe. Dość częstym problemem telefonów komórkowych tego producenta są awarie systemu, błędy w oprogramowaniu, zawieszanie się telefonu i brak możliwości wgrania aktualizacji systemu. Tak samo jak w przypadku innych telefonów najbardziej narażoną na uszkodzenia mechaniczne częścią telefonu jest jego wyświetlacz, dlatego przy zakupie smartfona XIAOMI warto zaopatrzyć się od razu w szkło hartowane, które nie jest wysokim kosztem, a może przynieść dużo oszczędności w przyszłości. Chińskie telefony XIAOMI znane z afery wybuchających telefonów psują się praktycznie tak samo często jak inne telefony producentów konkurencyjnych.

Co się psuje w telefonach XIAOMI?

  • Gniazdo ładowania nie działa
  • Bateria się nie ładuje
  • Telefon się zawiesza, nie reaguje na działania
  • Wylany wyświetlacz
  • nie można zaktualizować systemu
  • nie działa głośnik, nie słychać drugiej osoby podczas rozmowy
  • utracono dane z telefonu, utrata zdjęć, kontaktów, SMSów, MMSów i innych plików
  • Telefon nie działa po zalaniu
  • Telefon włącza się i wyłącza po upadku na ziemie

Serwis XIAOMI Warszawa

telefony xiaomi, naprawa telefonów xiaomi warszawa, serwis hiaomi, serwis telefonów xiaomi warszawa

Naprawa Telefonów XIAOMI

Pogwarancyjny serwis telefonów XIAOMI oraz telefonów innych producentów naprawia wszystkie usterki występujące w tych telefonach. Jeżeli nie działa ładowarka, bateria nie ładuje się lub nie możesz włączyć telefonu możliwe, że uszkodzone jest gniazdo ładowania lub bateria się już zużyła i trzeba ją wymienić na nową. Częstym problemem tych telefonów jest niesprawnie działający system. Problemy z oprogramowaniem częściej dotyczą chińskich telefonów niż np. amerykańskich. Tak twierdza nasi klienci i możemy to też wywnioskować na podstawie zgłoszeń do naszego serwisu.

Serwis Telefonów XIAOMI Warszawa

Niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, wymiana zbitej szybki lub naprawa uszkodzonego wyświetlacza może być wykonana nawet w 30 minut na poczekaniu, jednak trudniejsze naprawy mogą wymagać więcej czasu pracy serwisanta oraz dokładniejszego sprawdzenia wszystkich pozostałych uszkodzeń i awarii, które mogły wystąpić równolegle i być ze sobą powiązane

 

 

 

 

 

Serwis Telefonów XIAOMI

Serwis XIAOMI

 

 

NAPRAWA TELEFONÓW WARSZAWA