WYMIANA SZYBKI

Wymiana szybki iphone, zbita szybka, wymiana wyswietlacza

Wymiana szybki na miejscu – 30 min

3 miesięczna gwarancja na wymianę szybki

Wymiana szybki Warszawa

WYMIANA SZYBKI Lg ->

WYMIANA SZYBKI HTC ->

WYMIANA SZYBKI NOKIA ->

WYMIANA SZYBKI IPHONE ->

WYMIANA SZYBKI SAMSUNG ->

WYMIANA SZYBKI SONY XPERIA ->


Wymiana szybki w telefonie

zbita szybka, wymiana szybki w telefonie, wymiana szybki warszawa

Zbita szybka Warszawa

Ekran wyświetlacza w smartfonach bardzo często ulega uszkodzeniom mechanicznym, dużo rzadziej zdarza się awaria wewnętrzna, która nie ma przyczyny w ingerencji zewnętrznej. Najczęściej wyświetlacz ulega zbiciu, wylaniu lub jedynie zarysowaniu. W przypadku mniejszych uszkodzeń zalecamy wyposażyć telefon w szkło hartowane w celu ochrony zewnętrznej. Jednak w sytuacji poważniejszego uszkodzenia telefonu i wylania ekranu należy jak najszybciej udać się do serwisu telefonów w celu naprawy telefonu lub jedynie wymiany szybki.

Naprawa Telefonów Warszawa – Serwis GSM Warszawa

Każdą wymianę szybki wykonujemy z najwyższa starannością i dokładnością tak, aby nie uszkodzić innych elementów telefonu. Elektroniczne podzespoły urządzenia sa bardzo delikatne i w przypadku wylania ekranu do wewnątrz naprawa może być dużo bardziej skomplikowana i problematyczna, jednak możliwa do przeprowadzenia. Serwis GSM oferuje usługi naprawy telefonów wszystkich modeli i wszystkich producentów. Zapewniamy najwyższa jakość usług, naprawy przeprowadzane przez naszych serwisantów są sprawdzane, zapewniamy najwyższy standard napraw oraz 3 miesięczną gwarancję na nasze naprawy.

naprawa tabletów warszawa, serwis tabletów warszawa

Wymiana szybki w Telefonie – serwis

Wymieniamy szybki w telefonach wszystkich producentów. Usługa jest wykonywana na miejscu, na życzenie klienta oferujemy usługę ekspresowej wymiany szybki bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie na kilka dni. Wymiana wyświetlacza, wymiana ekranu oraz wymiana innych podzespołów telefonu to nasza codzienna praca. Wszystkie telefony powinny być zabezpieczone szkłem hartowanym na wypadek rozbicia szybki o ziemie lub w innych okolicznościach. Zbita szybka to jedna z najczęstszych zgłaszanych nam uszkodzeń telefonu. Jeżeli ekran nie wylał się do środka telefonu jest mniejsza szansa na dodatkowe uszkodzenia wewnętrzne telefonu. Ceny wyświetlaczy są różne dla każdego modelu telefonu, widełki cenowe są bardzo szerokie dlatego nie podajemy konkretnej ceny. O ceny można zapytać telefonicznie naszego serwisanta podając konkretny model telefonu.